Team Leader - IT Recruitment (Remote)

Team Leader - IT Recruitment

Model full remote z okazjonalnymi spotkaniami rozproszonego zespołu

10500 - 13000 PLN netto + VAT / miesiąc lub ekwiwalent UoP + system prowizyjny + kwartalny bonus + profit sharing

Cześć!

Zjadłeś/aś już zęby na rekrutacji IT i czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej? Cechują Cię proaktywność, odpowiedzialność i energia?
Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która odmieni bieg Twojej kariery i pozwoli Ci sprawdzić się w roli menedżerskiej.

Podejmij wyzwanie i stwórz z nami nowy oddział firmy w Polsce!
Szukamy rekrutera, który nie boi się ambitnych zadań i razem z nami stworzy kolejną eskadrę Team Up. Mamy już Niebieską Eskadrę w Lublinie i Żółtą Eskadrę w Gdyni – zdecyduj, jaka powstanie nastepna!

Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od 2019 roku działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Co robimy inaczej?

Wszystkie rekrutacje przeprowadzamy w unikatowym, inspirowanym Scrumem modelu #teamsourcing, czyli rekrutacji zespołowej. O co chodzi? Każdy projekt realizuje powołany zespół projektowy, który wspólnie ustala najlepszą strategię rekrutacyjną, dzieli się zadaniami, a następnie omawia sukcesy i trudności podczas regularnych spotkań online.

Chcemy, żeby Team Up budowali ludzie, dlatego już od pierwszego dnia pracy każdy ma realny wpływ na sposób, w który pracuje. Masz lepszy pomysł na proces, denerwuje Cię organizacja pracy lub znasz wydajniejsze narzędzie? Na pewno nie zostanie to zignorowane.

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up?

Klikasz aplikuj. Niebawem kontaktuje się z Tobą Sebastian, co-founder Team Up. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo lub f2f, podczas którego możesz poznać drugiego założyciela firmy - Mateusza i omówić ofertę. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się! Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up!

Dostajesz nowego MacBooka, telefon i rozpoczynasz swój onboarding. Poznajesz zespół, nasze metodyki pracy – w tym Scrum i OKRy – przechodzisz szkolenia z potrzebnych narzędzi. Poszerzasz lub budujesz od zera swoją wiedzę menadżerską na zapewnionych przez nas szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Po sześciu miesiącach kończysz szkolenia i stajesz przed decyzją – jakie barwy przybierze Twoja eskadra?

Wraz z zarządem i zespołem marketingowym zaczynasz proces budowania zespołu, z którym w przyszłości zwojujecie polski rynek rekrutacji IT!

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Realizacja zleceń etatowych i/lub kontraktowych na rynku polskim oraz zagranicznym (Business Development jest po naszej stronie, ale jeśli chcesz się w tych kierunkach rozwijać, to Ci pomożemy!)
  • Sourcing i kontakt z kandydatami
  • Koordynacja procesu rekrutacyjnego i wsparcie kandydatów na każdym etapie
  • Efektywny udział w zespołach projektowych pracujących przy użyciu zaadaptowanej metodyki Scrum
  • Po okresie wdrożenia i przygotowania do roli menedżerskiej rozpoczęcie budowania nowego zespołu
  • Bezpośrednie zarządzanie zespołem i rozwojem każdego członka eskadry
  • W przyszłości koordynacja procesów z wybranymi klientami
  • Aktywne budowanie marki Team Up na eventach online i offline

Kogo szukamy?

  • Minimum 3 lata doświadczenia w agencyjnej rekrutacji IT
  • Chęć rozwoju w kierunku menedżerskim
  • Rozumienie procesu rekrutacyjnego end to end
  • Mile widziane doświadczenie w koordynacji zespołów oraz doświadczenie w opiece nad klientami
  • Solidna znajomość języka angielskiego (pracujemy na projektach głównie w Polsce, ale także za granicą)
  • Duża inicjatywa i chęć działania, z porządną dawką odpowiedzialności
  • Chęć rozwoju i ciągłej pracy nad własnych warsztatem – be a learner!
  • Bardzo cenimy szczerość, komunikatywność i poczucie humoru :-)

Co oferujemy?

  • Współpraca na zasadach B2B lub UoP z podstawą, bonusami oraz benefitami w obu wariantach
  • Unikatowy system prowizyjny, który wynagradza cały zespół za zamknięcie rekrutacji
  • Roczny Profit Sharing na poziomie menedżerskim, który rośnie wraz z Twoim stażem pracy w Team Up
  • Dodatkowe dni urlopowe na Sylwestra i Wigilię
  • Pracujemy w modelu „office by purpose” - na co dzień z domu, ale chętnie spotykamy się w biurach raz na jakiś czas, kiedy czujemy potrzebę integracji lub mamy do rozgryzienia jakąś zawodową łamigłówkę
  • Elastyczny czas pracy - postawiliśmy na duński czas pracy, czyli 37 godzin w tygodniu. Nasze godziny spotkań to 9-15:00, poza tym to Ty decydujesz kiedy chcesz pracować!
  • Możliwość łączenia swoich bazowych obowiązków z obszarami Employer Branding, CSR, Social Media, HR i Digital Content Marketing
  • Budżet szkoleniowy, który możesz przeznaczyć zarówno na szkolenia branżowe, jak i na kursy związane z Twoją pasją!
  • Finansowane wyjazdy na wybrane eventy branżowe
  •  Konta premium do popularnych serwisów streamingowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • System kafeteryjny MyBenefit, w tym karta Multisport
  • Budżet integracyjny i kwartalne dofinansowania wyjazdów zespołowych
  • Opłacony dostęp do 5500 biur coworkingowych na całym świecie!
  • Niezbędny sprzęt, w tym Macbook Air (M1)
announcement.apply