Staż - Digital marketing

Digital marketing intern @ Team Up IT Recruitment

Łódź + Remote (model full remote z okazjonalnymi spotkaniami zespołu)

1500-1750 PLN na ½ etatu lub 2250-2625 PLN na ¾ etatu

Umowa zlecenie lub umowa o staż

Cześć!

Chcesz zacząć swoją przygodę w świecie marketingu, ale każde ogłoszenie na które trafiasz wymaga rocznego doświadczenia i pełnej znajomości narzędzi? Nie u nas.

Jeśli poza kreatywnością i wyczuciem estetyki cechuje Cię również analityczne podejście, mamy tu perfect match!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w zakresie digital marketingu, kampanii płatnych i strategii marketingowych. Nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz, żeby zostać digitalowym wymiataczem ;)

Nazywamy się Team Up, jesteśmy firmą rekrutacyjną IT z jasną wizją, gdzie kultura jest ważniejsza od formalnych procesów. Od 2019 roku działamy na rynku rekrutacji IT na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Jak może wyglądać Twoja ścieżka w Team Up?

Klikasz aplikuj. W ciągu 24h dzwoni do Ciebie Lena - specjalistka do marketingu w Team Up. Po miłej rozmowie wstępnej umawiacie się na spotkanie wideo, podczas którego możecie lepiej się poznać i omówić ofertę. Niedługo po tym odbierasz telefon – udało się! Zaczyna się Twoja przygoda w Team Up!

Dostajesz swojego MacBooka i rozpoczynasz onboarding. Poznajesz zespół, nasze metodyki pracy – w tym Scrum i OKRy – przechodzisz szkolenia z potrzebnych narzędzi. Stopniowo zaznajamiasz się z Facebook Ads i LinkedIn Ads, a dzięki regularnym sesjom feedbackowym wiesz jakie robisz postępy. Dzięki Twojemu zaangażowaniu kampanie przynoszą coraz większe zyski, a procesy rekrutacyjne są zamykane szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W międzyczasie bierzesz udział w naszych ogólnofirmowych spotkaniach, gdzie widzisz, jak Twoje pomysły rozwijają naszą organizację.

Znasz widełki na wszystkich stanowiskach w firmie oraz wiesz, jakie umiejętności są potrzebne, żeby móc osiągać planowy i regularny wzrost wynagrodzenia wraz z rozwijającą się karierą. Co z tym zrobisz? To zależy od Ciebie, ale będziemy Cię wspierać w obranej przez Ciebie drodze. :)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Tworzenie kampanii płatnych – Facebook Ads i LinkedIn Ads
  • Współtworzenie strategii marketingowych
  • Tworzenie estetycznych i spójnych z naszą estetyką grafik pod reklamy
  • Analizowanie i optymalizowanie tworzonych przez Ciebie kampanii
  • Tworzenie raportów z Google Analytics

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu marketingu oraz kampanii płatnych i starasz się ją aktywnie pogłębiać
  • Chcesz i potrafisz pracować z ludźmi i w zespole
  • Twój angielski jest przynajmniej na poziomie B2
  • Twoja dostępność to przynajmniej 20 godzin tygodniowo
  • Cechują Cię duża inicjatywa i chęć działania, z porządną dawką odpowiedzialności
  • Chcesz się rozwijać i pracować nad własnych warsztatem – be a learner!
  • Jesteś szczery/a, komunikatywny/a i masz poczucie humoru :)
  • Nice to have: masz doświadczenie w projektach marketingowych z pracy, studiów lub organizacji studenckich; interesujesz się rekrutacją IT

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 1500-1750 PLN na ½ etatu lub 2250-2625 PLN na ¾ etatu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o praktyki absolwenckie
  • Płatne szkolenia z zakresu digital i performance marketingu
  • Dodatkowe dni urlopowe na Sylwestra i Wigilię
  • Pracujemy w modelu „office by purpose” – sami zespołowo decydujemy kiedy chcemy się spotkać w biurze
  • Elastyczny czas pracy - postawiliśmy na duński czas pracy, czyli 37 godzin w tygodniu. Nasze godziny spotkań to 9-15:00, poza tym to Ty decydujesz kiedy chcesz pracować!
  • Finansowane wyjazdy na wybrane eventy branżowe
  • Budżet integracyjny i kwartalne dofinansowania wyjazdów zespołowych
  • Opłacony dostęp do 5500 biur coworkingowych na całym świecie!
  • Niezbędny sprzęt, w tym Macbook Air
announcement.apply